Worki big bag na gruz i do materiałów sypkich od producenta

Worki big bag na gruz. Doskonale rozumiemy potrzeby branży budowlanej i remontowej, dlatego wychodząc naprzeciw oferujemy naszym Klientom worki Big Bag na Gruz, charakteryzujące się wytrzymałą i jednocześnie przewiewną powierzchnią.

Nasze worki big bag idealnie rozwiązują problem magazynowania lekkich i obszernych materiałów budowlanych.

Doskonale nadają się do przechowywania:

  1. resztek styropianów,
  2. pianek,
  3. foli z opakowań,
  4. drobnego gruzu po budowlanego,
  5. kawałków desek lub płyt.

Worki big bag do gruzu

i materiałów sypkich

Wentylowane worki Big Bag świetnie sprawdzą się zarówno do magazynowania gruzu, jak i jego transportu. Niewątpliwą zaletą pakowania gruzu w nasze worki jest szybkość załadunku oraz ograniczenie zajmowanej przestrzeni, możliwe dzięki układaniu worków warstwami.

Zastosowanie worków

W wielu branżach, takich jak budowlana czy rolno-spożywcza, kluczową rolę odgrywa prawidłowe opakowanie produktu, które nie tylko ułatwi jego magazynowanie, ale także późniejszy transport. W takiej sytuacji najlepiej postawić na niezawodne worki Big Bag, które idealnie sprawdzą się do przechowywania różnego rodzaju materiałów sypkich.

Worki Big Bag są czymś więcej, niż typem elastycznego kontenera – dzięki możliwości dopasowania ich do konkretnych potrzeb danego surowca, świetnie sprawdzą się w jego prawidłowym

Big Bag gruz
Worki Big Bag na Gruz

przechowywaniu, zapewniając przy tym odpowiednie warunki zewnątrz oraz wewnątrz opakowania.

W zależności od rodzaju magazynowanego produktu, wyróżniamy dwa typy materiałów, z których wykonane są worki Big Bag:

  • Tkanina polipropylenowa powlekana. Worki wykonane z tego typu materiału skutecznie zabezpieczają opakowany produkt przed przedostaniem się wilgoci z zewnątrz opakowania, dzięki czemu idealnie sprawdzą się do magazynowania materiałów pylących się, takich jak gruz.
  • Tkanina polipropylenowa niepowlekana. Produkty, takie jak ziarna zbóż, podczas składowania wymagają cyrkulacji powietrza. Dzięki zastosowaniu tkaniny niepowlekanej, worki zapewniają utrzymanie prawidłowej temperatury wewnątrz opakowania, tym samym nie narażając jego zawartości na przegrzanie, mogące przyczynić się do rozwoju patogenów i pleśni.

Worki Big Bag wielokrotnego użytku

Nasza firma jest producentem worków Big Bag. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od dobrego opakowania, dlatego oferujemy Państwu profesjonalne worki Big Bag, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i praktycznością w przechowywaniu różnego rodzaju produktów.

Oferowane przez nas worki Big Bag, dzięki wzmocnionej strukturze, mogą być stosowane wielokrotnie az do naturalnego wyeksploatowania produktu. Worki, po każdym opróżnieniu wcześniejszej zawartości,  można użytkować kolejny raz –  co sprawia, że ich jednorazowy zakup nie ogranicza się do jednorazowego użycia.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe, zindywidualizowane projekty worków typu Big Bag oraz szeroki wachlarz kontenerów elastycznych, pochodzących z rynku wtórnego, dzięki czemu mogą Państwo nabyć opakowanie idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Decydując się na skorzystanie z oferty producenta, zyskują Państwo gwarancję otrzymania najwyższej jakości worków Big Bag, w pełni odpowiadających Państwa oczekiwaniom, zarówno pod względem trwałości, funkcjonalności oraz ceny.

Utrzymanie porządku dzięki wygodnym użytkowaniu worków

Idealnym opakowaniem dla różnego rodzaju produktów sypkich, takich jak zboże czy odpadowy materiał budowlany, potocznie nazywany gruzem, jest worek Big Bag. Ten wielofunkcyjny kontener elastyczny posiada szerokie spektrum zastosowań, zależne od indywidualnych potrzeb konkretnego produktu.

Worki Big Bag
Worki Big Bagi na Gruz

Cechą wspólną, charakterystyczną dla wszystkich opakowań typu worek Big Bag, jest wyjątkowa trwałość, łatwość użytkowania oraz szybkość załadunku. Jednak przed doborem najodpowiedniejszego, względem naszych potrzeb kontenera, należy wziąć pod uwagę rodzaj materiału, który chcemy w nim przechowywać.

Użytkowanie worków Big Bag z przeznaczeniem na załadunek gruzu

W zależności od magazynowanych produktów oraz funkcji, jakie nasze opakowanie ma pełnić, worki Big Bag dzielimy na:

Worki z tkaniny polipropylenowej powlekane

  • Tego typu worki skutecznie zabezpieczają przechowywany wewnątrz nich materiał, przed przedostaniem się do niego wilgoci z zewnątrz. Idealnie sprawdzą się do magazynowania materiałów pylących się, takich jak: potłuczone wyroby ceramiki budowlanej (fragmenty cegieł, pustaków, dachówek i kafli) oraz pokruszony beton.

Worki z tkaniny polipropylenowej niepowlekane

  • Są to tak zwane worki ,,oddychające”. W praktyce oznacza to, że produkty w nich umieszczone, będą miały zapewniony odpowiedni przepływ powietrza, dzięki czemu nie będą narażone na gwałtowny wzrost temperatury, skutkujący zawilgoceniem, a tym samym rozwojem patogenów i pleśni. Tego typu worki idealnie sprawdzą się do przechowywania różnego rodzaju zbóż, takich jak: żyto, owies, jęczmień, pszenica, a także granulatów.

Jesteś zainteresowany zakupem worków na przechowywanie gruzy?

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego z workami Big Bag w celu poznania naszej lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz również:

Zadzwoń i zapytaj o wycenę