W wielu sektorach gospodarki, w tym branży rolno-spożywczej, kluczową rolę odgrywa prawidłowe opakowanie produktu. Jest to niezwykle istotne w przypadku odpowiedniego magazynowania oraz późniejszego transportu produktów sypkich, takich jak ziarna zbóż, które są szczególnie podatne na rozsypywanie oraz działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, przyczyniających się do znacznego zmniejszenia jego wartości, tym samym generując straty w produkcji pokarmów przeznaczonych do spożycia, zarówno przez ludzi, jak i zwierzęta.

Big Bag i wszystko masz pod kontrolą

Każdy rolnik wie, ze nieprawidłowe przechowywanie materiałów, takich jak żyto, pszenica, owies, pros czy jęczmień, wiąże się z ogromnym ryzykiem poniesienia strat, spowodowanych pojawieniem się patogenów i szkodników. Dlatego też, prawidłowe przechowywanie tego typu produktów wymaga specjalnych rozwiązań, które zapewnią odpowiedni dostęp powietrza magazynowanym zbiorom oraz ułatwią ich późniejszy transport. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji może okazać się użycie worka Big Bag, wykonanego z tkaniny niepowlekanej, co zapewni naszym zbiorom prawidłowe przechowywanie oraz odpowiednie zabezpieczenie podczas późniejszego transportu. Niepowlekana tkanina, z której zostały wykonane worki Big Bag, charakteryzuje się wentylowaną powierzchnią, umożliwiającą odpowiedni przepływ powietrza, dzięki któremu nasze zboże nie jest narażone na zawilgocenie i zagrzanie, co w przypadku nieodpowiedniego magazynowania skutkuje możliwością pojawienia się pleśni.

Profesjonalne worki Big Bag

Best-Pack, będący wieloletnim producentem worków typu Big Bag, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od profesjonalnego opakowania, dlatego oferuje Państwu szeroki wachlarz kontenerów elastycznych, które trafią w gust nawet najbardziej wymagających Klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nowe, zindywidualizowane projekty worków Big Bag, jak i takie, które pochodzą z rynku wtórnego, dzięki czemu możecie Państwo wybrać opakowanie w pełni odpowiadające Państwa potrzebom, zarówno pod względem wielkości, jak i wytrzymałości oraz ceny.

 

Dodaj komentarz