Worki Big Bag na placu budowy

Wykorzystanie worków typu big bag do przechowywania śmieci. Podczas wykonywania wielu prac na budowie lub w zakładzie pracy nieodłącznie powstaje mnóstwo odpadów. Worki big bag mogą znacznie ułatwić ich składowanie i odbiór przez odpowiednie firmy.

Niepotrzebne produkty uboczne licznych prac

Na placach budowy nieustannie produkuje się najróżniejsze śmieci. Przykłady można mnożyć: papierowe worki po cementach, folie zabezpieczające przewożone elementy, kartonowe lub styropianowe opakowania. Po posiłkach ekipy budowlanej zostają butelki i naczynia jednorazowe. Resztki i ścinki z rur, desek,prętów też zazwyczaj się już nie przydadzą. Wszystko to może

zaśmiecać miejsce pracy wielu ludzi, powodując bałagan. Plac budowy nie musi koniecznie lśnić czystością, ale docelowo i tak należy wszystko posprzątać. Lepiej robić to na bieżąco, aby oszczędzić sobie pracy później. Co więcej, czasem śmieci mogą nawet stwarzać zagrożenie, jeśli zagradzają przejście.

Od czasu do czasu nieuchronnie zdarzają się wypadki przy pracy, ale mniej odpadków to mniej rzeczy, o które można się potknąć lub pośliznąć. Stąd konieczność gromadzenia śmieci w jednym miejscu; może to być kontener lub praktyczne, odpowiednio mocne worki big bag.

Również podczas prac związanych z zarządzaniem zielenią powstaje mnóstwo odpadów. W większości są to organiczne resztki roślin. Dlatego klienci sklepów ogrodniczych często szukają “worków na liście”, których grabienie to stały obowiązek każdego właściciela ogródka. Na większą skalę – gdy chodzi o utrzymanie parków, skwerów, bulwarów, zieleńców – potrzebne są odpowiednio większe środki do przechowywania. Nie tylko liście, ale również skoszoną trawę i ścięte gałęzie trzeba jakoś posprzątać.

Świetnie sprawdza się właśnie zastosowanie worków big bag.

Inżynierowie produkcji, dokładają starań, aby jak najmniej materiału się marnowało. Mimo tego niejeden proces przemysłowy wymusza produkcję śmieci. Stąd potrzeba ich przechowywania również w halach fabrycznych. Elastyczne pojemniki umożliwią zarówno wydajne składowanie, jak i sortowanie odpadków.

Worki big bag – pomogą utrzymać porządek

Gdziekolwiek trzeba ogarnąć większą ilość śmieci, przydadzą się te elastyczne, wielofunkcyjne pojemniki. Ze względu na swoje wielkie wymiary objętością bardziej przypominają kontenery, niż kubły. Dlatego są odpowiednim wyborem dla profesjonalistów, którzy pracują z dużymi ilościami najróżniejszych materiałów. Wykonane z mocnej tkaniny polipropylenowej (PP), wyposażone są w cztery zawiesia. Dzięki temu można powiesić je na odpowiednim stelażu, aby służyły jak metalowy kontener. Równie dobrze można zamocować je prowizorycznie np. do ogrodzenia, aby służyły jako kubły na wszelkie drobne odpadki na ruchliwym placu budowy. Obciążenie dopuszczalne (SWL) wynosi 500 kg lub 1000 kg, w zależności od rozmiaru. Dzięki uchwytom po napełnieniu przewieźć je może wózek widłowy. Big bagi mają współczynnik bezpieczeństwa (SF) 5:1, co oznacza, że rzeczywista wytrzymałość na obciążenie jest pięciokrotnie większa. Spełnia to rygorystyczne standardy BHP.

Big bag – dla fachowców

Omawiane worki posiadają dwa leje: górny zasypowy i dolny spustowy.Dzięki temu można je szybko zarówno napełniać, jak i opróżniać za pomocą maszyn budowlanych. Użyte do produkcji niepowlekane płótno jest przewiewne, co spowolni procesy gnilne przechowywanych odpadów. Dzięki swojej wielkiej wytrzymałości worki big bag są wielorazowe. W ofercie posiadamy zarówno nowe, jak i używane produkty w korzystniejszych cenach. Zajrzyj do naszego sklepu i przekonaj się sam!

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image