Big bag wentylowany

Worki Big Bag wentylowane są to specjalnie zaprojektowane do:

  • worki big bag do przechowywania drewna opałowego
  • worki do przechowywania ziemniaków
  • worki do przechowywania warzyw sypkich.

Wentylowane worki big bag

Oferujemy worki big bag czetro-zaczepowe, cztero-pętlowe, cztero-uchwytowe – wentylowane. Wykonane są z materiału, którzy przepuszcza powietrze, dzięki czemu przechowywane warzywa mogą podlegać naturalnemu procesowi suszenia i wentylowania.

Tkaniny te są specjalnie zaprojektowane, aby umożliwić swobodny przepływ powietrza przez tkaninę do worka. Najczęstszy zamknięciem jest tzw. fartuch z raszli, umożliwia swobodne oddychanie ziemniaków i warzyw, co jest warunkiem dobrego przechowywania i transportu.

Wentylowany worek big bag, to otwarty u góry worek z płaskim dnem, który posiada specjalne wentylacyjne listwy. Wytrzymała tkanina, z której wykonujemy nasze big bagi sprawdzi się idealnie podczas transportu i przechowywania wszelkich materiałów drewnopochodnych, do przechowywania warzyw sypkich jak ziemniaki, buraki, itd.

Przeznaczenia wentylowanych worków Big Bag

  • Wentylowane worki big bag sprawdzają się  doskonale do magazynowania żywności i wszelkich materiałów sypkich i wilgotnych.
  • Wilgotna zawartość worka Biga Bag będzie mogła wyschnąć przed sprzedażą.

Worki big bag z tkaniny wentylowanej

Worki Biga wentylowane, wykonane ze specjalnej ze siatki polipropylenowej, która umożliwia swobodny przepływ powietrza wewnątrz worka. Taki projekt worka big bag umożliwi stałe napowietrzanie przechowywanej zawartości oraz zapewnia jej możliwość schnięcia w trakcie przechowywania.

Tego typu worki worki sprawdzą się doskonale podczas transportu i magazynowania wszelkich produktów i towarów.

Poznają naszą ofertę worków

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image