Big Bags

Big Bags Worki Big Bag oferujemy naszym Klientom zakup używanych worków Big Bag. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wytrzymałych worków Big Bag.

Worki Big Bags

w obecnej chwili stały się najbardziej popularnym opakowaniem wielkogabarytowy na rynku. Bardzo łatwy sposób projektowania i wytworzenia pozwala na uszycie dowolnego worka, który może mieć zastosowanie w każdej dziedzinie przemysłu.

Worki big bags są produkowane z tkanin polipropylenowych (PP). Tkaniny mogą być niepowlekane i tzw. laminowane (powlekane, nieoddychające). Można je dzielić na płaskie i okrągło tkane. Tkaniny PP są stabilizowane UV i w pełni podlegają recyklingowi, co bezpośrednio wpływa na ochronę środowiska i ekonomiczne oszczędności.

Worki Big Bags rodzaje uchwytów

Najczęściej spotykane konstrukcje worków big bag to:

 • jedno zaczepowe,
 • dwu zaczepowe i cztero zaczepowe.
 • Worki big bag mogą być również uzbrajane we wkładki z filii LDPE.

Można je wyposażyć w konstrukcję wewnętrzną (stabilizator), która powoduje, że worki nie ulegają odkształceniom po zasypie.

Spotyka się również na rynku podział worków big bag ze względu na ich przewodność elektryczną, są to worki typu B i typu C. Tego typu opakowań używa się do transportu materiałów elektryzujących się.

Używane Big Bag worki wielokrotnego użytku. Dobry produkt to ten, który doskonale spełnia swoje funkcje, jednak tylko najlepszy będzie nadawał się do wielokrotnego użytku, nie tracąc przy tym na wartości.

Jesteś zainteresowany używanymi workami Big Back , zgłoś się do nas https://www.best-pack.pl/sklep/

Worki Big Bag

Dobry produkt to ten, który doskonale spełnia swoje funkcje, jednak tylko najlepszy będzie nadawał się do wielokrotnego użytku, nie tracąc przy tym na wartości. Jesteś zainteresowany workami Big Back, zgłoś się do nas

Worki Big Bag

Wykorzystanie worków Big Bags w przemyśle

Worki Big Bags wykorzystywane są do przechowywania i transportowania materiałów sypkich, pylących się i granulowanych takich jak np.

 • piasek,
 • gruz,
 • węgiel,
 • chemikalia itp.

Worki Stosowane są m.in. w przemyśle paszowym, spożywczym, chemicznym. Ten typ opakowania jest szczególnie ceniony ponieważ dzięki prostocie w napełnianiu oraz ergonomicznym kształtom pozwala na zaoszczędzenie miejsca podczas magazynowania i transportu.

Producenci worków typu big bag oferują całą gamę ich typów a ich wykonanie, konstrukcja i materiały zależą od przeznaczenie worka i indywidualnych potrzeb.

 • Jednorazowe (współczynnik bezpieczeństwa najczęściej SF 5:1)
 • Wielokrotnego użytku (współczynnik bezpieczeństwa najczęściej SF 6:1)

Ilość uchwytów/zaczepów:

 • Jeden: przeznaczone do produktów sypkich i granulowanych
 • Dwa: często przeznaczone do nawozów sztucznych Dzięki temu że uchwyty i korpus worka zrobione są z tego samego kawałka tkaniny, są one wytrzymałe.
 • Cztery: na każdym rogu. Najczęstszy typ big baga używany do materiałów sypkich, pylących się czy granulowanych.
 • Ułatwiony załadunek oraz rozładunek. Uchwyty mogą być wszyte w przeróżny sposób np. przyszywane wzdłuż krawędzi, mogą mieć pomocnicze uchwyty lub pas załadunkowy.

Najlepsze worki Big Bag

Producent worków Best-Pack, będący wieloletnim producentem profesjonalnych worków typu Big Bag, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobre opakowanie, dlatego też oferuje Państwu szeroką gamę kontenerów elastycznych, które w pełni zaspokoją Państwa wszelkie potrzeby, związane z doborem najlepszego opakowania.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nowe, zindywidualizowane projekty worków Big Bag, jak i szeroki wachlarz kontenerów elastycznych, pochodzących z rynku wtórnego, dzięki czemu mogą Państwo wybrać opakowanie, w pełni odpowiadające Państwa oczekiwaniom, zarówno pod względem wielkości, jak i funkcjonalności oraz ceny.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image