Worki Big Bag Cena – ile kosztują worki big-bag?

Worki Big Bag Cena

Cena worków Big Bag uzależniona jest od ich wielkości. Szczegółowe ceny za poszczególne wymiary worków Big Bag można poznać na stronie naszej oferty worki big bag

Jako producent worków Big Bag jesteśmy zainteresowani oferowaniem naszych produktów w takiej cenie, aby była ona satysfakcjonująca dla obu stron transakcji.

Ceny worków big bag

Ceny są uzależnione od wymiarów i worków.
 • Worek big bag 90x90x150 cm o ładowności do 1000 kg kosztuje już pd 20 zł netto za sztukę.
 • Worek big bag 90x90x200 cm o ładowności 1000 kg kosztuje już od 23 zł netto za sztukę.
 • Worek big bag nowe 90x90x180, lej zasypowy i spustowy o ładowności 1000 kg kosztuje już od 23 zł netto za sztukę.
 • Worki big bag nowe 90x90x90, lej zasypowy i spustowy o ładowności 500 kg kosztuje już od 23 zł netto za sztukę.
 • Ilość worków w minimalnym zamówieniu to 30 sztuk

Jeśli potrzebujesz big bagów okazjonalnie np. do wywozu gruzu czy odpadów remontowych, sugerujemy skorzystanie z usług wyspecjalizowanych firm świadczących usługi wywozu śmieci.

Worki big bag do materiałów sypkich

Wentylowane worki Big Bag świetnie sprawdzą się zarówno do magazynowania gruzu, jak i jego transportu. Niewątpliwą zaletą pakowania gruzu w nasze worki jest szybkość załadunku oraz ograniczenie zajmowanej przestrzeni, możliwe dzięki układaniu worków warstwami.

Niezawodne worki Big Bag

W wielu branżach, takich jak budowlana czy rolno-spożywcza, kluczową rolę odgrywa prawidłowe opakowanie produktu, które nie tylko ułatwi jego magazynowanie, ale także późniejszy transport. W takiej sytuacji najlepiej postawić na niezawodne worki Big Bag, które idealnie sprawdzą się do przechowywania różnego rodzaju materiałów sypkich.

Worki Big Bag są czymś więcej, niż typem elastycznego kontenera – dzięki możliwości dopasowania ich do konkretnych potrzeb danego surowca, świetnie sprawdzą się w jego prawidłowym

Big Bag gruz
Worki Big Bag cena

przechowywaniu, zapewniając przy tym odpowiednie warunki zewnątrz oraz wewnątrz opakowania. W zależności od rodzaju magazynowanego produktu, wyróżniamy dwa typy materiałów, z których wykonane są worki Big Bag:

 • Tkanina polipropylenowa powlekana. Worki Big Bag wykonane z tego typu materiału skutecznie zabezpieczają opakowany produkt przed przedostaniem się wilgoci z zewnątrz opakowania, dzięki czemu idealnie sprawdzą się do magazynowania materiałów pylących się, takich jak gruz.
 • Tkanina polipropylenowa niepowlekana. Produkty, takie jak ziarna zbóż, podczas składowania wymagają cyrkulacji powietrza.
 • Dzięki zastosowaniu tkaniny niepowlekanej, worki Big Bag zapewniają utrzymanie prawidłowej temperatury wewnątrz opakowania, tym samym nie narażając jego zawartości na przegrzanie, mogące przyczynić się do rozwoju patogenów i pleśni.

Ceny Worków Big Bag wielokrotnego użytku

Jesteśmy producentem worków big bag, doskonale zdajemy są sprawę z faktu, że poza wysoką jakością produktów jakie oferujemy, ważną rolą w podjęciu decyzji współpracy jest ich cena.

Jako producenci jesteśmy elastyczni w polityce cenowej naszych produktów, dlatego zapraszamy do kontaktu z nami w celu indywidualnej wyceny worków big bag.

Oferujemy naszym Państwu profesjonalne worki Big Bag, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i praktycznością w przechowywaniu różnego rodzaju produktów w dobrej cenie i najwyższej jakości

Gdzie stosowane są nasze produkty?

Oferowane przez nas worki Big Bag, dzięki wzmocnionej strukturze, mogą być stosowane wielorazowo, po każdym opróżnieniu wcześniejszej zawartości, co sprawia, że ich jednorazowy zakup nie ogranicza się do jednorazowego użycia.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe, zindywidualizowane projekty worków typu Big Bag oraz szeroki wachlarz kontenerów elastycznych, pochodzących z rynku wtórnego, dzięki czemu mogą Państwo nabyć opakowanie idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Decydując się na skorzystanie z oferty producenta worków Best-Pack, zyskują Państwo gwarancję otrzymania najwyższej jakości worków Big Bag, w pełni odpowiadających Państwa oczekiwaniom, zarówno pod względem trwałości, funkcjonalności oraz ceny.

Ceny worków big bag

Ceny są uzależnione od wymiarów i worków.
 • Big bagi o ładowności 500 kg: 20 zł netto
 • Big bagi o ładowności 1000 kg: 23 zł netto
 • Ilość worków w minimalnym zamówieniu to 30 sztuk
 •  Jeśli potrzebujesz big bagów okazjonalnie np. do wywozu gruzu czy odpadów remontowych, sugerujemy skorzystanie z usług wyspecjalizowanych firm świadczących usługi wywozu śmieci.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą worków Big Bag w naszym sklepie online. https://www.best-pack.pl/sklep/

Zadzwoń i zapytaj o wycenę