biuro@best-pack.pl

74 850 67 49

782 428 777

Big Bag Cena

Big Bag Cena

Cena worków Big Bag uzależniona jest od ich wielkości. Szczegółowe ceny za poszczególne wymiary worków Big Bag można poznać na stronie naszej oferty worki big bag

Jako producent worków Big Bag jesteśmy zainteresowani oferowaniem naszych produktów w takiej cenie, aby była ona satysfakcjonująca dla obu stron transakcji.

Ceny worków Big Bag

  • Worek big bag 90x90x200cm – cena 16,80 zł
  • Worek big bag 90x90x180 cm – cena 28,60 zł
  • Worek big bag 90x90x200 cm – cena 30,05 zł
  • Worek big bag 90x90x90cm – cena 21,00 zł

Koszty przechowywania i magazynowania materiałów sypkich

Wentylowane worki Big Bag świetnie sprawdzą się zarówno do magazynowania gruzu, jak i jego transportu. Niewątpliwą zaletą pakowania gruzu w nasze worki jest szybkość załadunku oraz ograniczenie zajmowanej przestrzeni, możliwe dzięki układaniu worków warstwami.

Dzięki nie wielkiej cenie w porównaniu do kontenerów metalowych, worki big bag mogą być dobrym rozwiązaniem w sytuacji mniejszych budżetów inwestycyjnych.

Cena transportu worków big bag

W wielu branżach, takich jak budowlana czy rolno-spożywcza, kluczową rolę odgrywa prawidłowe opakowanie produktu, które nie tylko ułatwi jego magazynowanie, ale także późniejszy transport. W takiej sytuacji najlepiej postawić na niezawodne worki Big Bag, które idealnie sprawdzą się do przechowywania różnego rodzaju materiałów sypkich. Transport worków big bag może odbywać się za pomocą aut wyposażonych w specjalny dźwig zwany Heder – w przypadku materiałów ciężkich. Do przewozowy zapełnionych worków big bag z lekką zawartością, wystarczą bardzo popularne auta do 3,5 tony.

Ceny przechowywania materiałów sypkich w workach big bag

Worki Big Bag są czymś więcej, niż typem elastycznego kontenera – dzięki możliwości dopasowania ich do konkretnych potrzeb danego surowca, świetnie sprawdzą się w jego prawidłowym

Big Bag Cena
Big Bag Cena

przechowywaniu, zapewniając przy tym odpowiednie warunki zewnątrz oraz wewnątrz opakowania. W zależności od rodzaju magazynowanego produktu, wyróżniamy dwa typy materiałów, z których wykonane są worki Big Bag:

  • Tkanina polipropylenowa powlekana. Worki Big Bag wykonane z tego typu materiału skutecznie zabezpieczają opakowany produkt przed przedostaniem się wilgoci z zewnątrz opakowania, dzięki czemu idealnie sprawdzą się do magazynowania materiałów pylących się, takich jak gruz.
  • Tkanina polipropylenowa niepowlekana. Produkty, takie jak ziarna zbóż, podczas składowania wymagają cyrkulacji powietrza.
  • Dzięki zastosowaniu tkaniny niepowlekanej, worki Big Bag zapewniają utrzymanie prawidłowej temperatury wewnątrz opakowania, tym samym nie narażając jego zawartości na przegrzanie, mogące przyczynić się do rozwoju patogenów i pleśni.

Worki Big Bag wielokrotnego użytku

Best-Pack, będący wieloletnim producentem worków Big Bag, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od dobrego opakowania, dlatego oferuje Państwu profesjonalne worki Big Bag, charakteryzujące się wyjątkową wytrzymałością i praktycznością w przechowywaniu różnego rodzaju produktów.

Oferowane przez nas worki Big Bag, dzięki wzmocnionej strukturze, mogą być stosowane wielorazowo, po każdym opróżnieniu wcześniejszej zawartości, co sprawia, że ich jednorazowy zakup nie ogranicza się do jednorazowego użycia.

W naszej ofercie znajdą Państwo nowe, zindywidualizowane projekty worków typu Big Bag oraz szeroki wachlarz kontenerów elastycznych, pochodzących z rynku wtórnego, dzięki czemu mogą Państwo nabyć opakowanie idealnie dopasowane do Państwa potrzeb.

Decydując się na skorzystanie z oferty producenta worków Best-Pack, zyskują Państwo gwarancję otrzymania najwyższej jakości worków Big Bag, w pełni odpowiadających Państwa oczekiwaniom, zarówno pod względem trwałości, funkcjonalności oraz ceny.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą worków Big Bag

Worki Big Bag | Big Bag Gruz |Big Bags |Big Bagi | Big Bagi używane