biuro@best-pack.pl

74 850 67 49

782 428 777

Worki Big Bag

Worki Big Bag

Oferta nowych i używanych worków Big Bag

Worki Big Bag mogą Państwo zakupić w oparciu o indywidualne zamówienie, jak i kupić gotowe opakowania używane. Te ostatnie to 6 opcji dostosowanych do najczęściej spotykanych potrzeb.

Opis i zdjęcia umieściliśmy na naszej stronie, w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Używane worki Big Bag to produkt sprawdzony o najwyższej

Worki Big Bag
Worki Big Bag

jakości, który gwarantuje wygodę transportu oraz przechowywania. Big Bagi dostępne w naszej ofercie to opakowania używane zaledwie jednokrotnie – z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Propozycja nowych opakowań Big Bag zawiera 4 możliwości napełniania worka. Poza kominem nasypowym, jest to fartuch, otwarta góra, a także klapa zamykająca. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem nowych worków Big Bag, prosimy o kontakt – wówczas przedstawimy wszystkie możliwości, jakie jesteśmy w stanie zaproponować dla Państwa branży.

Wszystko po to, by całokształt działań logistycznych w Państwa firmie przekładał się na wydajność i możliwie wymierne korzyści. Posiadając wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania, które zostały przetestowane i sprawdzone.

Worki Big Bag – funkcjonalne i użyteczne

Big Bags to już konieczność w takich branżach jak przemysł spożywczy, chemiczny, farmaceutyczny, wydobywczy czy rolny. W branży spożywczej najczęściej transportowanymi i przechowywanymi produktami w workach tego typu są zboża, sól lub cukier.

Przykładowym zastosowaniem Big Bagów w przemyśle chemicznym są różnego rodzaju granulaty czy nawozy sztuczne, zaś w przemyśle wydobywczym piasek, żwir bądź kostkę granitową najwygodniej składuje się właśnie przy pomocy kontenerów elastycznych.

Wskaźnik bezpieczeństwa, jaki gwarantujemy naszym klientom to 5:1 lub SF 6:1. Kwestie bezpieczeństwa są dla nas priorytetem. Warto również zaznaczyć, że dodatkowe uszczelnienie, jakie jesteśmy w stanie zaproponować, to dobra propozycja dla produktów szczególnie ciężkich.

Ciągłe ulepszanie opakowań Big Bag w oparciu o doświadczenia swoje i naszych klientów to najlepsza gwarancja ich funkcjonalności. Worki dostępne w naszej ofercie wyróżnia wyjątkowa trwałość i solidność wykonania, będą więc one doskonałą inwestycją skrojoną na Państwa potrzeby.

Worki Big Bag

Dobry produkt to ten, który doskonale spełnia swoje funkcje, jednak tylko najlepszy będzie nadawał się do wielokrotnego użytku, nie tracąc przy tym na wartości. Jesteś zainteresowany workami Big Back, zgłoś się do nas

Zasada Działania Worka Big Bag

Dno

2loop7 13

kwadratowe

Opróżnianie

2loop10 11

kominek wysypowy

Uchwyty

lift 02 14

przyszywane wzdłuż krawędzi

Napełnianie Worka Big Bag

filling a03 18

fartuch

filling a02 16

klapa zamykająca

posterImage 21

kominek zasypowy

Zadzwoń i zapytaj o wycenę