Worki Big Bag

Worki Big Bag
Worki Big Bag

Oferta nowych i używanych worków Big Bag

Kontenery Big Bag mogą Państwo zakupić w oparciu o indywidualne zamówienie, jak i kupić gotowe opakowania używane. Te ostatnie to 6 opcji dostosowanych do najczęściej spotykanych potrzeb. Opis i zdjęcia umieściliśmy na naszej stronie, w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Używane worki Big Bag to produkt sprawdzony o najwyższej jakości, który gwarantuje wygodę transportu oraz przechowywania. Big Bagi dostępne w naszej ofercie to opakowania używane zaledwie jednokrotnie – z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Propozycja nowych opakowań Big Bag zawiera 4 możliwości napełniania worka. Poza kominem nasypowym, jest to fartuch, otwarta góra, a także klapa zamykająca. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem nowych worków Big Bag, prosimy o kontakt – wówczas przedstawimy wszystkie możliwości, jakie jesteśmy w stanie zaproponować dla Państwa branży. Wszystko po to, by całokształt działań logistycznych w Państwa firmie przekładał się na wydajność i możliwie wymierne korzyści. Posiadając wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania, które zostały przetestowane i sprawdzone.

 

Worki Big Bag – funkcjonalne i użyteczne

Big Bags to już konieczność w takich branżach jak przemysł spożywczy, chemiczny, farmaceutyczny, wydobywczy czy rolny. W branży spożywczej najczęściej transportowanymi i przechowywanymi produktami w workach tego typu są zboża, sól lub cukier. Przykładowym zastosowaniem Big Bagów w przemyśle chemicznym są różnego rodzaju granulaty czy nawozy sztuczne, zaś w przemyśle wydobywczym piasek, żwir bądź kostkę granitową najwygodniej składuje się właśnie przy pomocy kontenerów elastycznych.

Wskaźnik bezpieczeństwa, jaki gwarantujemy naszym klientom to 5:1 lub SF 6:1. Kwestie bezpieczeństwa są dla nas priorytetem. Warto również zaznaczyć, że dodatkowe uszczelnienie, jakie jesteśmy w stanie zaproponować, to dobra propozycja dla produktów szczególnie ciężkich. Ciągłe ulepszanie opakowań Big Bag w oparciu o doświadczenia swoje i naszych klientów to najlepsza gwarancja ich funkcjonalności. Worki dostępne w naszej ofercie wyróżnia wyjątkowa trwałość i solidność wykonania, będą więc one doskonałą inwestycją skrojoną na Państwa potrzeby.

Dno

kwadratowe

Opróżnianie

kominek wysypowy

Napełnianie

fartuch

klapa zamykająca

kominek zasypowy

Uchwyty

przyszywane wzdłuż krawędzi