Worki Big Bag sklep online z workami big bag od polskiego producenta.

Worki Big Bag

Worki Big Bagi idealnie sprawdzają się w przypadku, gdy mamy do przechowywania dowolnej grubości materiały sypkie, granulowane i pylące lub dużą ilość odzieży, makulatury i innych surowców wtórnych.

Materiały wykorzystane do produkcji worków

Producenci worków typu big bag oferują wiele rozwiązań, a wykonanie, konstrukcja i materiały z jakich wykonane są worki, zależą od przeznaczenie i indywidualnych potrzeb.

 1. Worki Big Bag jednorazowe: (współczynnik bezpieczeństwa najczęściej SF 5:1)
 2. Worki wielokrotnego użytku (współczynnik bezpieczeństwa najczęściej SF 6:1)


Nasze Worki Big-Bag
zostały wykonane z tkaniny polipropylenowej wykazującej dużą wytrzymałość na rozciąganie, rozerwanie oraz dobrze izolującej  (z warstwą izolującą) przed wilgocią.

Dodatkowo  worki big bag mogą być powlekane polietylenem, co jest dodatkowym zabezpieczeniem w przypadku materiałów pylących.

W naszej ofercie znajdą Państwo worki o kwadratowej podstawie 90 x 90 cm i wysokości 90, 150, 180 200 cm. Do wyboru są modele z kominem wsypowym i lejem wysypowym, co jest szczególnie przydatne przy materiałach sypkich. Ich zaletą są wzmocnione brzegi i narożne uchwyty ułatwiające transport i zamykanie worków.

Kształty i wymiary worków

Worek big Bag - lej zasypowy
Worek big Bag – lej zasypowy

W zależności od potrzeb worki mogą zostać przygotowane pod konkretne potrzeby i wymagania dotyczące przechowywanych zwartości jak i możliwości składowania.

 • Górna część zasypowa worka może mieć kształt leja lub być otwarta.
 • Wymiary podstawy najczęściej spotykane: 62,5 x 62,5 cm lub 90 x 90 cm (rzadziej 75 x 75 cm).
 • Wysokość: 90/100/110/120/130/140/150/200 cm.
 • Przykład: Dno worka: Płaskie Kwadratowe z lejem ułatwiający zsyp materiałów sypkich.

W zależności od rozmiaru i szczegółów wykonania, worek Big-Bag może wytrzymać nawet 500 lub nawet 1000 kilogramów obciążenia. Opakowania różnią się też pojemnością: od 1000 do 1500 l.

Zastosowanie worków Big Bag

Worki stosowane są najczęściej w przemyśle paszowym, spożywczym, chemicznym, w handlu materiałami opałowymi, surowcami wtórnymi i odzieżą używaną. Często są wykorzystywane w pracach polowych, ogrodowych i budowlanych (do transportu i składowania nawozów, ziemi ogrodniczej, kory sosnowej, mniejszych ilości żwiru, piachu itp.).

Oferta nowych i używanych worków Big Bag

Worki Big Bag mogą Państwo zakupić w oparciu o indywidualne zamówienie, jak i kupić gotowe opakowania używane. Te ostatnie to 6 opcji dostosowanych do najczęściej spotykanych potrzeb.

Opis i zdjęcia umieściliśmy na naszej stronie, w przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Używane worki Big Bag to produkt sprawdzony o najwyższej

Worki Big Bag
Worki Big Bag

jakości, który gwarantuje wygodę transportu oraz przechowywania. Big Bagi dostępne w naszej ofercie to opakowania używane zaledwie jednokrotnie – z pewnością spełnią Państwa oczekiwania.

Propozycja nowych opakowań Big Bag zawiera 4 możliwości napełniania worka. Poza kominem nasypowym, jest to fartuch, otwarta góra, a także klapa zamykająca. Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem nowych worków Big Bag, prosimy o kontakt – wówczas przedstawimy wszystkie możliwości, jakie jesteśmy w stanie zaproponować dla Państwa branży.

Wszystko po to, by całokształt działań logistycznych w Państwa firmie przekładał się na wydajność i możliwie wymierne korzyści. Posiadając wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zaproponować optymalne rozwiązania, które zostały przetestowane i sprawdzone.

Zastosowanie worków Big Bag

Big Bags to już konieczność w takich branżach jak przemysł spożywczy, chemiczny, farmaceutyczny, wydobywczy czy rolny. W branży spożywczej najczęściej transportowanymi i przechowywanymi produktami w workach tego typu są zboża, sól lub cukier.

Przykładowym zastosowaniem Big Bagów w przemyśle chemicznym są różnego:

 • rodzaju granulaty
 • czy nawozy sztuczne,

zaś w przemyśle wydobywczym:

 • piasek,
 • żwir
 • bądź kostkę granitową najwygodniej składuje się właśnie przy pomocy kontenerów elastycznych.

Wskaźnik bezpieczeństwa, jaki gwarantujemy naszym klientom to 5:1 lub SF 6:1. Kwestie bezpieczeństwa są dla nas priorytetem. Warto również zaznaczyć, że dodatkowe uszczelnienie, jakie jesteśmy w stanie zaproponować, to dobra propozycja dla produktów szczególnie ciężkich.

Ciągłe ulepszanie opakowań Big Bag w oparciu o doświadczenia swoje i naszych klientów to najlepsza gwarancja ich funkcjonalności. Worki dostępne w naszej ofercie wyróżnia wyjątkowa trwałość i solidność wykonania, będą więc one doskonałą inwestycją skrojoną na Państwa potrzeby.

Worki Big Bag

Dobry produkt to ten, który doskonale spełnia swoje funkcje, jednak tylko najlepszy będzie nadawał się do wielokrotnego użytku, nie tracąc przy tym na wartości. Jesteś zainteresowany workami Big Back, zgłoś się do nas

Zasada Działania Worka Big Bag

Dno

2loop7 13

kwadratowe

Opróżnianie

2loop10 11

kominek wysypowy

Uchwyty

lift 02 14

przyszywane wzdłuż krawędzi

Napełnianie Worka Big Bag

filling a03 18

fartuch

filling a02 16

klapa zamykająca

posterImage 21

kominek zasypowy

Zadzwoń i zapytaj o wycenę